فیلم: روش های بهینه سازی چند هدفه

دراین پست فیلم یکی از نشست های وبینار محاسبات تکاملی با موضوع “روش های بهینه سازی چند هدفه” را خدمتتان جهت دانلود و نیز مشاهده آنلاین قرار داده ایم.

وبینار محاسبات تکاملی
وبینار محاسبات تکاملی و الگوریتم رقابت استعماری در اواخر مرداد و اوایل شهریور سال 1389 با حضور دانشجویان ایرانی از کشورهای مختلف برگزار شده و بدین ترتیب اولین دوره وبینار به پایان رسید. وبینار برگزار شده، اولین تجربه کنفرانسی ایران در بستر وب بود و در نهایت با در نظر گرفتن محدودیت های موجود در این مسیر و با دریافت بازخورد آن در میان شرکت کنندگان در نشستها، در یک جمع بندی کلی با موفقیت کامل به پایان رسید.

آمار وبینار:
در این دوره از وبینار 11 نشست با ظرفیت 25 نفر برگزار شدند. تعداد حدود 350 نفر در این دوره ثبت نام اولیه کردند. 130 نفر از ثبت نام کنندگان اولیه حضور فعال در نشست ها داشتند. تعداد نفر نشست ایجاد شده برابر 275 نفر بود که با در نظر گرفتن شرکت کنندگان فعال به هر شرکت کننده حدود 2.5 نشست اختصاص می یابد. تقریباً همه نشست ها با ظرفیت کامل برگزار شدند و بنابراین در اکثر آنها برخی از علاقه مندان امکان حضور را نیافتند. نمودار زیر نسبت مقطع تحصیلی ثبت نام کنندگان اولیه در کنفرانس را نشان می دهد.

مقطع تحصیلی
دانشجوی کارشناسی 92 23%
دانشجوی کارشناسی ارشد 178 45%
دانشجوی دکتری 30 8%
فارغ التحصیل کارشناسی 39 10%
فارغ التحصیل کارشناسی ارشد 51 13%
فارغ التحصیل دکتری 6 2%
به زودی فراخوان دورهای بعدی کنفرانس مجازی نیز اعلام خواهند شد. جهت کسب اطلاع از این نشست ها می توانید در گروه ایمیلی وبسایت با وارد کردن آدرس ایمیل خود در این لینک، عضو شوید.
اطلاعات مربوط به نشست:
اطلاعات نشست مربوطه که فیلم آن جهت دانلود قرار داده شده است را در زیر می بینیم.

کد نشست: icaConf_09
عنوان نشست:روش های بهینه سازی چند هدفه
زمان نشست:  ساعت 11:30 صبح روز جمعه 29 مرداد 1389
مدت زمان نشست: 60 دقیقه

 

ارائه دهندگان: سید مصطفی کلامی هریس (دانشجوی دکتری – دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی، ایران)
رئیس نشست: محمد شاهرخ اصفهانی (دانشجوی دکتری – دانشگاه Texas A&M، آمریکا)
خلاصه محتوای نشست: “در این نشست مروری بر مفاهیم بنیادی بهینه سازی چند هدفه انجام خواهد شد و از دیدگاه عملی، لزوم تعریف چنین مسائلی مورد بررسی قرار خواهد گرفت. در ادامه روش های مرسوم برای مواجهه با مسائل بهینه سازی چند هدفه مورد بحث و بررسی قرار خواهند گرفت. روش های وزن دهی (Weighting) و نیل به مقصود (Goal Attainment) به عنوان روش های نسبتا قدیمی تر مورد بررسی قرار خواهند گرفت. همچنین دو روش بهینه سازی چند هدفه NSGA-II و MOPSO مورد مرور قرار خواهند گرفت. در ادامه روش های پیشنهادی برای اعمال الگوریتم رقابت استعماری به مسائل بهینه سازی چند هدفه مورد مطرح خواهند شد.”
پیش نیاز شرکت در نشست: “آشنایی با مبانی بهینه سازی و الگوریتم های تکاملی”

 

اطلاعات مربوط به فیلم:
عنوان فیلم: روش های بهینه سازی چند هدفه – Multi-objective Optimization Methodsمدت زمان فیلم: 2 ساعت

نکته: زمان فوق کل زمان نشست است و قسمت هایی از ابتدای نشست ممکن است به موضوع اصلی مرتبط نباشد. همچنین بخشهای زیادی از انتهای فیلم، به پرسش و پاسخ حاضرین اختصاص دارد. وجود جدول موضوعات مطرح شده در فیلم شما را قادر می سازد تا از موضوعی به موضوع دیگر به راحتی عبور کنید.

لینک های دانلود فیلم (حجم کل 53 مگابایت):

نکته مهم: فایل ها با Winrar به چند تکه کوچکتر تقسیم و به صورت زیپ فشرده سازی شده اند. ابتدا باید تمام بخش های فایل ها را دانلود کرده و آنها را در یک فولدر کنار هم قرار دهید و در نهایت روی یکی از آنها کلیک راست کرده و Extract Here را انتخاب کنید. شما حتماً باید Winrar را برروی کامپیوتر خود نصب شده داشته باشید. اگر Winrar ندارد آن را از p30download دات کام در این لینک دانلود کنید.از هر یک از سرورهای زیر به دلخواه بخش مورد خود را دانلود کنید. حجم هر فایل فشرده شده کمتر از 25 مگابایت است.

دانلود فیلم – بخش 1 (باید به همراه بخش دوم باشد تا unzip شود. البته بخش هایی از فیلم در یوتیوب قابل مشاهده اند):    سرور1،   سرور2،   سرور3 

دانلود فیلم – بخش 2:    سطح دسترسی به این لینک عمومی نیست. جهت دانلود و مشاهده کامل فیلم این نشست با پرداخت 2980 تومان با کد محصول icaCNFMV09 از طریق بخش فروش متلبسایت (این لینک) می توانید اقدام نمائید. همچنین به زودی عرضه آنلاین این محصول نیز آغاز خواهد شد. جهت کسب اطلاع از آغاز فروش آنلاین، نام و آدرس ایمیل خود را در خبرنامه (این لینک) وارد کنید.

 

دریافت کل مجموعه فیلم ها به صورت DVD
کل مجموعه فیلم های مجموعه نشست های اولین دوره وبینار را با کد محصول MVCNF112 با پرداخت تنها 9800 تومان می توانید به صورت DVD داشته باشید. با داشتن کد محصول MVCNF112 از طریق بخش فروش متلبسایت  (این لینک) می توانید اقدام نمائید.پلیر اختصاصی جهت مشاهده فیلم (حجم 8 مگابایت):
لطفاً پلیر اختصاصی را از یکی از لینک های زیر را دانلود کرده و نصب نمائید.
دانلود از سرور شماره یک
دانلود از سرور شماره دو
دانلود از سرور شماره سه

مشاهده فیلم در یوتیوب:
در صورت دسترسی به یوتیوب می توانید بخش هایی از این فیلم را بدون نیاز به دانلود در یوتیوب به صورت آنلاین ببینید.
نکته: بعضی از لینکهای یوتیوب ممکن است قابل مشاهده نباشند. چه باید کرد؟
4 مورد از 11 مورد فیلم مرتبط به نشست های وبینار محاسبات تکاملی، که بر روی این سایت عرضه شده اند به صورت عمومی منتشر نشده اند. این نشست نیز یکی از 4 نشست غیر رایگان است. جهت دانلود و مشاهده کامل این نشست با پرداخت 2980 تومان با کد محصول MVCNF109 از طریق بخش فروش متلبسایت (این لینک) می توانید اقدام نمائید.
مشاهده فیلم در یوتیوب – بخش 01
مشاهده فیلم در یوتیوب – بخش 02
مشاهده فیلم در یوتیوب – بخش 03
مشاهده فیلم در یوتیوب – بخش 04
مشاهده فیلم در یوتیوب – بخش 05
مشاهده فیلم در یوتیوب – بخش 06
مشاهده فیلم در یوتیوب – بخش 07
مشاهده فیلم در یوتیوب – بخش 08
مشاهده فیلم در یوتیوب – بخش 09
به زودی عرضه آنلاین این محصول نیز آغاز خواهد شد. جهت کسب اطلاع از آغاز فروش آنلاین، نام و آدرس ایمیل خود را در خبرنامه (این لینک) وارد کنید.

فیلم های مربوط به سایر نشست های وبینار محاسبات تکاملی

 

 

_____________________________________________
نظرات شما در انتهای این پست برای سایر خوانندگان، بسیار مفید خواهد بود. می توانید نظر خود را با اکانت سرویس های مختلف و یا به عنوان ناشناس در این پست درج نمائید.
صرف زمان برای یادگیری اتلاف زمان نیست. سرمایه گذاری زمانی است.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *